אלוהים נמצא בפרטים הקטנים

ציינו בעבר את החשיבות של להציב לכם מטרות וחזון ארוכי וקצרי טווח. מטרות וחזון שיעזרו לכם להגשים את עצמכם ולשפר את ביטחונכם העצמי, בזכות העמידה בכל אותן מטרות, המהוות חלק מהגשמת החזון. יחד עם זאת, הדרך להגשמה של כל הדברים האלה, נובעת למעשה מהצעדים הקטנים היומיומיים שאותם אתם צריכים לעשות.

לא סתם אומרים שאלוהים נמצא בפרטים הקטנים, כיוון שלרוב אלה הם המעשים, הדברים הקטנים שעושים את השינוי אצל כל אחד ואחד מאיתנו. כי הרי ברוב המקרים, רובנו לא קמים בבוקר לגלות שיום בהיר אחד, זכינו בלוטו. מה גם שלא בטוח שמיליונים באמת יהפכו אותנו למי שאנחנו רוצים להיות. רק דרך עבודה עקבית ונכונה על עצמכם, תוכלו להגיע ולממש את הפוטנציאל שלכם ולהפוך, לאנשים בעלי בטחון עצמי, כמו שתמיד רציתם.

לכן, מדי יום, תנסו לשנות את הדברים הקטנים האלה אצלכם, תנסו לעשות דברים קטנים למען האחר. לגרום למישהו במשרד לצחוק, לתת עצה טובה לחבר, לא התעצבן על נהגים אחרים בכביש, אם למשל נהג נדחף בפקק, תנו לו, הרי להתעצבן עליו כבר לא יעזור, זה לא יחזיר את הגלגל לאחור, תנו לו, הרי לא באמת קרה שום אסון ולא הוא הסיבה לפקק. נניח שאתם מאחרים, הרי הנהג הזה שנדחף יעכב אתכם רק במספר שניות, הרי גם ככה איחרתם, אז תחסכו את העצבים, תיהנו ממוזיקה טובה ברדיו או שפשוט תחייכו, החיים יפים, אין מה להתעצבן על אחרים.

בכל יום, חשוב שתציינו בפני עצמכם הצלחה קטנה שהייתה לכם, משהו קטן שעשיתם טוב, שאתם מרוצים ממנו. תציינו בפני עצמכם משהו שעשיתם שעזר למישהו אחר, משהו שגרם למישהו אחר להרגיש טוב ובזכות זה, גרם לכם להרגיש טוב עם עצמכם. כל הדברים הקטנים הלאה, הם חיזוקים יומיומיים משמעותיים לביטחון העצמי שלכם. הרי תחשבו, בכל יום אתם עושים משהו טוב, מציינים את זה, מרגישים טוב בזכות זה. כלומר בכל יום הוספתם עוד קצת לביטחון העצמי שלכם, שהולך וגדל עם הזמן.

כמו שכבר ציינו, חשוב לתחזק את עצמכם מדי יום, חשוב לתחזק את המחשבות החיוביות, את ההערכה לדברים החיוביים שאתם עושים בכל יום, לשמור ולזכור את החוויות הטובות שלכם. לרשום את הפרטים הקטנים האלה, כי הם הדברים שעוזרים לכם להתפתח בפן האישי שלכם. אלו הם הדברים שבעתיד, יהפכו אתכם לאנשים חזקים, בעלי בטחון עצמי מפותח, שיודעים מה הם שווים וחשוב מזאת, יודעים מה הם מסוגלים לעשות ולעשות בצורה מוצלחת.

אם תצליחו בכל יום להקפיד על הדברים הקטנים האלה, תצליחו לשמור על קו אחיד הרי שאתם בטוח תצליחו בעתיד בכל הדברים הגדולים שרשמתם לעצמכם.

Back to top button