ביטחון עצמי להצלחה עם נשים

ביטחון עצמי הוא מצרך נחוץ ביותר  להצלחה בתחומים רבים של החיים. ללא ביטחון עצמי ספק אם תצליחו לבנות קריירה בתחום בו בחרתם או להפוך משכירים לעצמאיים ולמצות ביתר שאת את כישוריכם בתחום העבודה שלכם. ללא בטחון עצמי קשה לגדל ילדים ולהיות המבוגר האחראי שאמור לדאוג לחינוכם, לרווחתם הנפשית והפיזית של הילדים. ללא ביטחון עצמי תתקשו לרכוש לחברים ובעיקר לתפקד בדייטים ולמצוא לכם בן/בת זוג לחיים.

כיצד משפיע ביטחון עצמי על הצלחה עם נשים ?

ביטחון עצמי מושפע מהדיבור הפנימי שמלווה את האדם. ביטחון עצמי או חוסר ביטחון עצמי קשורים לגורמים מולדים של האדם כמו אופטימיות לעומת פאסימיות ומהסביבה. להורים יש מקום מכריע בהיווצרות הביטחון העצי של הילד ממש מגיל צעיר. אם ההורים עודדו ותמכו והשמיעו מסרים חיוביים ואופטימיים בנוגע לילד, סביר להניח שהדיבור הפנימי של הילד יושפע מכך והוא יגדל להיות מבוגר בעל ביטחון עצמי.

בעיצומו של דייט ראשון, במיוחד אם המועמד שלכם מעניין אתכם ונראה לכם ששווה להעמיק עמו את הקשר, צצות ישר שאלות שנעוצות ברמת הביטחון האישי כמו: האם אני מספיק מושך בשבילה? האם אני חכם מספיק והאם היא תהיה מעוניינת להמשיך איתי את הקשר. אם אתם בטוחים בעצמכם סביר להניח שהקולות שינחו אתכם יהיו קולות חדורים שאמון עצמי ובביטחון שאתם טובים ומוצלחים ללא כל קשר האם המועמד שלכם ירצה להמשיך עמכם את הקשר או לא. אתם שווים בכל מקרה וללא כל תנאי.

הביטחון העצמי שלכם אף משפיע מאוד על הצד השני, אם הבחורה שעמה יצאתם חשה שאתם מורידים מערככם ותעשו הכול  בשביל הקשר, באופן אוטומטי הדבר יוצר ריחוק מכם. וכן להפך, אם אתן משדרים ביטחון עצמי ללא כל קשר למה שהיא חושבת עליכם , סביר להניח שהשדר יועבר אליה והיא תעריך אתכם בהתאם לאופן שבו אתם מעריכים את עצמכם.

כיצד ניתן להעלות את הביטחון העצמי?CTYF2POOT3

אם תאמינו שביטחון עצמי הינו דבר שניתן לשינוי, יש סיכויים גדולים שאכן תצליחו להעלות את הביטחון העצמי שלכם . ישנן טכניקות רבות להעלאת הביטחון העצמי. השינוי של הדיבור הפנימי ביכולתו לחולל מהפך בגישה שלכם כלפי עצמכם. אם תבינו שהדיבור הפנימי הוא ענין סובייקטיבי לחלוטין ואינו קשור בהכרח למציאות תתחילו לעבוד  על שינוי הקול הפנימי מקול הרסני וביקורתי לקול מעודד ותומך ובעיקר לא מאשים. גם אם מערכת היחסים שלכם התפרקה , נתבו את הקול הפנימי לעידוד ולתמיכה במקום להטחת האשמות . כך תגיעו לדייט הבא שלכם חדורים בכוח ובאמון עצמי ללא התחושה שאתם אשמים במה שקורה/יקרה מול המועמדת שלכם .

לסיכום, ביטחון עצמי להצלחה עם נשים חשוב ביותר אך גם אם אתם בעלי ביטחון עצמי ירוד, יש לכם את האפשרות לבנות בתוככם ביטחון עצמי גבוה שיסיע לכם להצליח עם נשים.

 

שיפור הביטחון העצמי יכול להתבצע ע"י התמדה בעבודה עצמית או באמצעות אנשי מקצוע שמתמחים בנושא כמו מאמנים אישיים, מטפלים ומנטורים.
איך יהיה יעיל יותר עבורך לשפר את הביטחון העצמי?

שיפור הביטחון באופן עצמאי

שיפור הביטחון עם איש מקצוע

Back to top button