אימון אישי קבוצתי

אימון אישי קבוצתי – כל היתרונות!

אימון אישי קבוצתי נשמע כמו סתירה פנימית. ואכן, אימון אישי נעשה בדרך כלל אחד על אחד. המטרה של אימון אישי היא לגרום לאדם להצליח להוציא מעצמו את הטוב ביותר, להתקדם בחיים בכל תחום שהוא מעוניין בו, ולהעלות לו את הביטחון העצמי. לא כולם מצליחים להגיע לכך באימון אישי. אימון אישי קבוצתי, לעומת זאת, יכול לסייע לאנשים רבים מאד, אשר עובדים טוב יותר בקבוצה.

אימון אישי קבוצתי
אימון אישי קבוצתי

אימון אישי קבוצתי – יתרונות

אימון אישי קבוצתי מכיל את כל היתרונות הקיימים באימון אישי רגיל, אלא שבנוסף אליהם, המשתתפים באימון אישי קבוצתי נהנים גם מן החוכמה הקולקטיבית של חברי הקבוצה. המאמן יוצר תקשורת טובה בין המתאמנים, כך שכל אחד מן המשתתפים יכול לשתף את התובנות שלו במהלך האימון, וכך לסייע גם לחברים אחרים בקבוצה. מלבד היתרונות הטיפוליים, אימון אישי קבוצתי זול יותר למתאמן, כך שישנם לא מעטים שבזכות האימון הקבוצתי יוכלו להרשות לעצמם אימון אישי מלכתחילה. בנוסף, אימון אישי קבוצתי מתאים לפעילויות באגונים שונים, על מנת לשפר את התפקוד בארגון וכדומה. ניתן להביא אימון אישי קבוצתי לימי גיבוש או העשרה בחברה, וליהנות מן היתרונות הרבים של האימון הקבוצתי.

אימון אישי קבוצתי

באימון אישי קבוצתי, כמו באימון אישי רגיל, נוצר קשר משמעותי בין המתאמנים למאמן. כל חבר בקבוצה הופך להיות חלק מן הצוות, והוא בונה את האישיות שלו ואת הביטחון העצמי שלו, בתוך הקבוצה. הקבוצה שבה מתאמנים צריכה להיות פתוחה לקבל את האחר, ולעולם לא שיפוטית. כך יכולים חברי הקבוצה להתאמן ולהתאמץ יחד, ולקבל תמיכה זה מזה, בתחושה שהם אינם לבד. לרוב, אימון אישי קבוצתי נעשה בקבוצות הומוגניות, של אנשים בעלי מכנה משותף בולט.

Back to top button