אימון אישי לפחד במה

העולם הוא במה וכולנו שחקנים

למרות המשפט הכתוב בכותרת, לא כולם מרגישים שהם יכולים בקלות שכזאת לעמוד על הבמה. למעשה, פחד במה הוא אחד הפחדים הנפוצים וחזקים הקיימים.donald-duck-498512_1920

בסקר שערך דייל קרניגי, הוא מצא כי בדירוג רשימת החששות והפחדים הכי עמוקים שעליהם העידו אנשים לגבי עצמם, פחד הבמה הידוע גם כפחד קהל הוא הראשון ברשימת הפחדים, אפילו גבוה יותר ברשימה מאשר הפחד ממוות.

מדהים לגלות כמה אנשים סובלים מחשש זה, ישנם כאלו המצליחים להתגבר על החשש ולהתמודד איתו בגבורה למרות הלחצים שהם מרגישים וישנם כאלו אשר ימנעו מכך בכל דרך אפשרית.

גם שחקנים רבים או מרצים יכולים להעיד על עצמם כי הם חשים בפחד במה לפני עלייתם לבמה, אך הם מצליחים להתמודד עם הקושי בסופו של דבר. המפורסמת מבין הסובלים מפחד במה משתק היא הזמרת והשחקנית ברברה סטרייסנד. סטרייסנד שהיא זמרת ברמה בינלאומית נמנעה שנים מלעלות על במה ולהופיע בגלל פחד הבמה שלה. ההופעות שלה היו ספורות ומעטות וגם אלו הצליחו בעזרת הטיפול המתאים.

אימון איש לפחד במהsing-a-song-942133_1920

פחד הבמה, מגיע גם הוא מעולמם של הפוביות והחרדות. לכן צורת הטיפול בו תעשה מותאמת לכיוון זה ומוגדרת מטרה. מאמן אישי ילווה אתכם בקצב המתאים לכם ובחשיפה המתאימה ליכולות שאתם מוכנים להתמודד איתם. מטרת האימון היא להביא אתכם ליכולת לקום ולדבר מול קהל מבלי שתחושו תחושות שיתוק וחוסר אונים. אין זה אומר שתהפכו להיות אנשי במה, אלא שזאת תהיה משימה שתוכלו להתמודד בה בכבוד ולהצליח בה. בעידן של ימינו קיימת חשיבות גדולה ליכולת לעמוד ולדבר, במיוחד במקומות עבודה. אם אתה סובל מפחד במה ברמה זו או אחת אימון אישי יכול לעזור לך לעלות על דרך ההצלחה.

 

Back to top button