אימון אישי לראיון עבודה

הדרך לעבודה עוברת דרך הריאיון

העבודה שלנו לרוב איננה רק מקור פרנסה. פעמים רבות מדובר גם בביטוי עצמי של הגדרת האישיות שלנו. זאת הסיבה שנשקיע מאמצים רבים במציאת עבודה התואמת את כישורינו ושאיפותינו. אך לא תמיד הדרך לכך היא כל כך פשוטה.

כולנו רוצים לעבוד במקום אשר הולם את כישורינו. השקענו מאמצים בבחירה של סוג העבודה שבה אנחנו רוצים לעבוד. השקענו עוד יותר%d7%94%d7%9b מאמצים בצורה של כוח, זמן וכסף על מנת ללמוד את המקצוע המבוקש. והנה אנחנו יוצאים נרגשים לעולם העבודה, אבל מגלים שהמצב לא מזהיר כמו שקיווינו. לצערנו אנחנו עומדים מול מציאות שבה אין מבחר מקומות שרק מתחננים אלינו שנבוא לעבוד שם ולקבל אותנו בזרועות פתוחות, התהליך הוא אחר לגמרי.

אנחנו למעשה צריכים להמשיך להיבחן גם אחרי שסיימנו את הלימודים. אבל כאן המבחן הוא לא רק על ידע, בראיונות עבודה ישנם סוגים שונים של מבחנים ופרמטרים אישיותיים שאותם באים לבדוק.

ניתן לפגוש לעיתים אנשים אשר הצטיינו בלימודים, השקיעו בכתיבת קורות החיים. אבל בכל זאת משהו לא עובד, כאשר הם מגיעים לראיונות העבודה משהו בדינמיקה ושדר שהם מעבירים לא מצליח לחדור והם לא מתקבלים לעבודה.

אדם אשר יחווה סירובים חוזרים ונשנים עלול לפתח חוסר ביטחון משמעותי בנוגע לתחום זה. וכך הוא מכניס את עצמו למעגל שבו הוא מתחיל באמת לשדר חוסר ידע וחוסר ביטחון בכך שיש לו אפשרות להצליח בעובדה. דבר אשר וודאי לא יגרום לאנשים להעסיק אותו. חשוב מאד להצליח לצאת מהמצב הזה לפני שאנחנו מכניסים את עצמינו למעגל שכזה. כדאי לדעת שניתן להתאמן לקראת הצלחה בראיונות העבודה.

מה חשוב לדעת לפני ראיונות עבודה26241671536_6798f2d047_o

אוקי, השקעתם בכתיבת קורות חיים מרשימים ויפים. וודאו כי אין שום פרט מופרך שהמצאתם ולימדו את הקורות חיים שלכם, כך שתוכלו לענות על שאלות המראיין בעניין.

למדו מעט על החברה שאליה אתם ניגשים בכדי שתוכלו להישמע מעוניינים ומשקיעים.

התלבשו יפה והנגישו את עצמכם בצורה מכובדת. שפת הגוף שלכם משמעותית מאד פה.

כמו כן, קיימים מגוון סדנאות וקורסים שיעזרו לכם לעבור את המשוכה הזאת ולהתקבל למשרת חלומותיכם.

Back to top button