ספיר פישר – אימון אישי ואימון זוגי

ההצלחה לא באה אליך – אתה הולך אליה!
אז קדימה… להתחיל לצעוד…

שמי ספיר פישר, במשך חיי, כמו כולנו, ניצבתי בפני אתגרים לא פשוטים, שלימדו אותי מהי התמודדות יעילה וכיצד ניתן להשיג מטרות.
נוכחתי לדעת כי לכל אחד מאיתנו יש את היכולת ליצור לעצמו את החיים אותם הוא רוצה- ואת זאת אני אומרת מתוך ניסיון אישי!
אפשר להגשים חלומות, אפשר להשיג יעדים, אפשר לחיות את החיים בצורתם המיטבית- ורוב ההשפעה על כך היא בידיים שלנו.

הדבר לא נעשה דרך קסם, יש ללמוד ולהכיר את עקרונות ההצלחה שלנו, את יתרונותינו ויכולותינו- ולהתאימם לדרך פעולה יעילה שתיבנה בתבונה ותוביל להצלחה.

החוויות האישיות, ההצלחות המקצועיות והלמידה הבלתי פוסקת- נתנו לי מתנות מדהימות, כלי הצלחה אותם
אוכל לחלוק עימך.

אשמח ללוות אותך בדרך הבנייה והצמיחה האישית שלך, שהיא הדרך להצלחה!

אשמח לשוחח איתכם ב 054-4979739
כמו כן אני מזמינה אותך לכתוב לי ל [email protected]
או לבקר באתר האינטרנט שלי ב http://sapir-fisher.co.il/
או לקפוץ לומר שלום בדף הפייסבוק שלי כאן

אימון אישי
לאורך מסלול החיים אנו מוצאים עצמנו ניצבים בפני אתגרים מסוגים שונים: בעיות עימן אנו מתקשים להתמודד באופן יעיל ומקדם או מטרות אין אנו מצליחים להגשים….
כל אלה מובילים ליצירת פער! פער בין המצב המצוי, הקיים – לרצוי, אליו אנו שואפים להגיע. פער הגורם לתחושת תסכול, ייאוש וחוסר סיפוק. אין שום סיבה לחיות כך!
בתהליך האימון האישי אנו מוצאים ומזהים את החוזקות והיכולות הייחודיות לנו, מתוודעים אל עקרונות ההצלחה שלנו. בונים תכנית פעולה המותאמת באופן אישי למי שאנחנו, לשגרת חיינו ולאתגרים מולם אנו עומדים ולומדים איך להשתמש ביעילות באותם עוצמות שזיהינו.

לתהליך כמה יתרונות:
מוביל אותנו להשגת מטרותינו ויעדינו. גם אם יש חלומות אותם ברצוננו להגשים וכבר ויתרנו, אם מרוץ החיים הביא אותנו לייאוש וניוון מסוים – זה הזמן והמקום לפעול למען בניית החיים אליהם אנו שואפים!
מסייע לנו להתמודד באפקטיביות עם חסמים מעכבי הצלחה ובעיות שונות.
נותן לנו ארגז כלים להמשך הדרך. כלים באמצעותם נוכל להתמודד ביעילות עם אתגרים נוספים לאורך חיינו (שהרי כל אתגר יכול לקדם ולחזק!).
מעניק לנו את המיומנויות הנדרשות על מנת לייצר לעצמנו את החיים הרצויים ובכך סולל לנו את הדרך לתחושת סיפוק ואושר!

אימון זוגי
זוגיות הינה בעלת אופי דינאמי ומתפתח, ולאורך הזמן מתגלים אתגרים חדשים. השאיפה היא להצליח לגדול ולצמוח עימם ולהתמודד בהצלחה עם השינויים וההבדלים הבינאישיים- וכמובן ליהנות מפירות ההצלחה המשותפים! אתגרים אלו מגיעים בכל מני אופנים וצורות (תכונות שפעם היו מקור משיכה הופכות למקור דעיכה, צדדים חדשים שאנו נחשפים אליהם זה בזו, גישות שונות להתנהלות זוגית וציפיות שונות).
בתהליך האימון הזוגי אנו בונים את מודל הזוגיות הרצוי ולומדים איך להפכו מרעיון ושאיפה- למציאות ממשית. אנו מתייחסים לאופיו הייחודי של כל אחד מבני הזוג ולדרך היעילה בה ניתן לשלב את מאפייני אישיותו לתוך המודל הזוגי בהרמוניה.
התוצאה המדהימה היא שני אנשים שלומדים להכיר ולהעריך האחד את השני, ובונים מציאות זוגית נעימה, תקשורתית ואוהבת!

סדנאות מעגלי נשים
מפגשים בהם ניתנת התייחסות לתכנים המרכיבים את עולם האישה תוך התאמה לנקודת המבט הנשית הייחודית לכל משתתפת.
נגיעה בנושאים הקשורים לדימוי גוף, זוגיות / יצירת זוגיות, שילוב רובדי החיים השונים: בית/ עבודה/ זמן אישי ועוד….
אתן מוזמנות להשמיע קול, לשתף ולהשתתף, לקבל כלים פרקטיים להתמודדות עם אתגרי החיים ולצעוד במסלול להצלחה האישית של כל אחת ואחת…

סדנאות כישורי חיים
לכל אחד ואחת מאיתנו התמודדויות ושאיפות שונות לאורך חייו. הרבה פעמים לאורך השגרה אנו מוותרים לעצמנו או מתייאשים מהגשמת חלום זה או אחר- וחבל! בשגרה יש אלמנט מוכר, צפוי וידוע שהוא חשוב ובעל ערך. יחד עם זאת יש לשים לב שלאורך הדרך אנחנו לא נשאבים לנוחות שעולה במחיר של הגשמה עצמית , אושר ושימחה כנה ואמתית.
אם יש מטרה, בעיה או סתם תחושה ש"חייב להיות יותר מזה"… הגעת למקום הנכון.
אתם מוזמנים לסדרת מפגשים בהם ניתנים הכלים והמיומנויות להצבת יעדים והשגת מטרות, מיומנויות תקשורת בינאישית ויחסי אנוש, יכולת קבלת החלטות, התמודדות עם שינויים, שילוב יעיל בין תחומי החיים השונים, ניהול קונפליקטים אפקטיבי, יצירת החיים הרצויים ועוד…

 

 

 

 

 

Back to top button