אימון אישי לטיפול בכעסים

אימון אישי לטיפול בכעסים – להביא לאנרגיות חיוביות!

כולנו חווים לpgnho תחושות של כעס וזעם, לעתים ברמות גבוהות אשר גורמות לנו "להיתקע" בתחושה, ולא להצליח להשתחרר ממנה ולעבור הלאה. ישנם אנשים שסובלים מתחושות הכעס האלה לעתים קרובות יותר מאחרים, והם רוצים ללמוד כיצד לשחרר אותם. כדאי לדעת שלמעשה, כעסים הם פחדים מודחקים ומוסתרים של האדם, כך שבשחרור נכון של הפחדים, ניתן להתגבר על הכעס – על כל תופעות הלוואי השליליות שלו.

אימון אישי לטיפול בכעסיםportrait-915230_1920

באופן טבעי, קשה לשלוט בכעס. אך באמצעות אימון אישי, ניתן ללמוד כיצד לעשות זאת. אנשים אשר סובלים מכעסים תכופים עלולים לסבול בכל תחומי החיים – בזוגיות, בעבודה, במשפחה ואפילו בבריאות. לכן אימון אישי לטיפול בכעסים הוא חשוב ונחוץ מאד עבור אנשים שנוטים לכעוס הרבה. במהלך אימון אישי משתמשים במספר שיטות, על מנת ללמוד כיצד לשלוט בכעסים.

מדיטציה

מדיטציה מסייעת לאדם להתנתק מן הסביבה ולהתחבר עם עצמו, וכך להרחיק ממנו אנרגיות שליליות של כעסים.

דמיון מודרך

באמצעות הרפיה של הגוף והנפש, אפשר ללמוד לתת במה לדמיון. באמצעות הדמיון קל יותר לפרוק כעסים, והדמיון הוא שמאפשר, בסופו של דבר, את הגמישות של דפוסי החשיבה ואת היכולת להתמודד עם כעסים גם בזמן אמת.

חשיבה חיובית

אימון בחשיבה חיובית מאפשרת לאדם לפרש אירועים בצורה שונה ממה שהורגל עד כה. כך, מופחתים הטריגרים לכעס עצמם, כך שהאדם מוצא את עצמו כועס פחות מלכתחילה.

הומור

בזמן צחוק, הגוף משחרר אנרגיות חיוביות, בעלות כוח ריפוי. תרגול של הומור חיובי ובריא יכול לסייע לאדם להשתחרר מפחדים ומכעסים, ולהתנהל בצורה רגועה יותר ושמחה יותר.

תוצאות האימון

אימון אישי לטיפול בכעסים מסייע לכל אחד להשתחרר מן הפחדים שלו, המובילים לכעסים, ולהתנהל בצורה טובה יותר. כעס הוא רגש טבעי ואנושי, אך המטרה באימון היא לבטא כעסים בצורה חיובית יותר, לשלוט בהם בצורה טובה יותר ולהתמודד איתם בצורה נכונה יותר, אשר אינה פוגעת באנשים שמסביב ואינה גורמת לנזק – התמודדות אשר מתעלת את הכעס לאפיקים חיוביים ומועילים.

עוד מאמרים שעשויים לעניין אותך

  • אימון אישי לפריצת דרך אימון אישי לפריצת דרך – לפרוץ קדימה! ישנם לא מעט אנשים, אשר מרגישים, בשלב כלשהו של […]
  • אימון כלכלי משפחתי אימון כלכלי - אפשרי? מאת אפרת אורן מאמנת כלכלית משפחתית למה כדאי להתחיל באימון אישי […]
  • אפרת אורן מאמנת אישית שמי אפרת אורן בת 40, נשואה ואמא ל-6 ילדים מופלאים. בהכשרתי המקצועית אני מגיעה מעולם […]
  • אימון אישי לאסרטיביות להאמין בעצמך ולהישמע כך להיות אסרטיבי פירושו לא לפחד להשמיע את דעתך בנוגע לנושאים […]
  • העצמה אישית לילדים העצמה אישית לילדים כאשר אנחנו מתבגרים , מתחילות לצוץ השאלות: האם בחרנו בדרך […]
  • קורות חיים עתידיים להעצמה בטחון עצמי לא נבנה ביום אחד. כמו כל דבר בחיים, זהו תהליך ארוך או יחסית קצר, שכל אחד צריך […]
  • דרכים לפיתוח ביטחון עצמי "קודם תלמד אתה להאמין בעצמך, השאר כבר ישתכנעו לבד" ביטחון עצמי הוא כלי לחיים המאפשר […]
  • הערכה עצמית אם אין אני לי מי לי ללמוד לאהוב את עצמינו, לדעת להעריך את מי שאנחנו ולהתגאות במעשה […]