ספיר פישר – אימון אישי וזוגי

תקציר אודות ספיר פישר – אימון אישי וזוגי ספיר פישר

 

תחומי התמחות:

אימון אישי –  בתהליך האימון האישי אנו מוצאים ומזהים את החוזקות והיכולות הייחודיות לנו, מתוודעים אל עקרונות ההצלחה שלנו. בונים תכנית פעולה המותאמת באופן אישי למי שאנחנו, לשגרת חיינו ולאתגרים מולם אנו עומדים ולומדים איך להשתמש ביעילות באותם עוצמות שזיהינו.

אימון זוגי – זוגיות הינה בעלת אופי דינאמי ומתפתח, ולאורך הזמן מתגלים אתגרים חדשים. השאיפה היא להצליח לגדול ולצמוח עימם ולהתמודד בהצלחה עם השינויים וההבדלים הבינאישיים- וכמובן ליהנות מפירות ההצלחה המשותפים!

סדנאות מעגלי נשים –  מפגשים בהם ניתנת התייחסות לתכנים המרכיבים את עולם האישה תוך התאמה לנקודת המבט הנשית הייחודית לכל משתתפת. נגיעה בנושאים הקשורים לדימוי גוף, זוגיות / יצירת זוגיות, שילוב רובדי החיים השונים: בית/ עבודה/ זמן אישי

סדנאות כישורי חיים – לכל אחד ואחת מאיתנו התמודדויות ושאיפות שונות לאורך חייו. הרבה פעמים לאורך השגרה אנו מוותרים לעצמנו או מתייאשים מהגשמת חלום זה או אחר- וחבל! בשגרה יש אלמנט מוכר, צפוי וידוע שהוא חשוב ובעל ערך.

השכלה והכשרה:

תואר ראשון במסלול הצטיינות במדעי החברה והרוח – אוניברסיטת ת"א.

קורס הכשרת מאמנים – הקריה האקדמית אונו.

קורס אימון זוגי – הקריה האקדמית אונו.

חברה בלשכת המאמנים.

 

אני מאמין ואודותי:

שמי ספיר פישר, במשך חיי, כמו כולנו, ניצבתי בפני אתגרים לא פשוטים, שלימדו אותי מהי התמודדות יעילה וכיצד ניתן להשיג מטרות.

נוכחתי לדעת כי לכל אחד מאיתנו יש את היכולת ליצור לעצמו את החיים אותם הוא רוצה- ואת זאת אני אומרת מתוך ניסיון אישיי!

אפשר להגשים חלומות, אפשר להשיג יעדים, אפשר לחיות את החיים בצורתם המיטבית- ורוב ההשפעה על כך היא בידיים שלנו.

הדבר לא נעשה דרך קסם, יש ללמוד ולהכיר את עקרונות ההצלחה שלנו, את יתרונותינו ויכולותינו- ולהתאימם לדרך פעולה יעילה שתיבנה בתבונה ותוביל להצלחה.

 

פגישת היכרות במחיר מיוחד! לפרטים נוספים צרו קשר:

אימייל:
[email protected]

האתר שלי:

http://sapir-fisher.co.il/

ספיר פישר

Back to top button