יפעת לונדון – אימון אישי והעצמה

"מי שמעז לטפס גבוה נהנה מנוף מדהים"

 

מאמנת אישית – למעלה מעשר שנות ניסיון
מאמנת אישית ניהולית ועסקית (MCI/EMCI) בשיטת "Co-Active", בעלת הסמכה של איק"א והאיגוד הישראלי ל – Coaching
בוגרת מכללת קגן ל – NLP ודמיון מודרך ובעלת תעודת הסמכה מטעמה ב – NLP Practitioner ודמיון מודרך
בוגרת מרכז יסעור ל – NLP ובעלת תעודת הסמכה מטעמה ב – NLP Master Practitioner בוגרת המרכז הישראלי לגשטלט
בעלת תואר ראשון ושני בכלכלה מטעם אוניברסיטת תל אביב
כלכלנית בעלת ניסיון בניתוח דוחות כספיים, ניהול תיקי אשראי, שיווק ופרסום
בוגרת בי"ס למשחק
מתמחה בין היתר בעבודה עם מבוגרים ובני נוער להשגת מטרות אישיות מגוונות:
ביטחון עצמי ואסרטיביות, הערכה עצמית, שפת גוף, אינטונציית דיבור, קבלת החלטות, בחירת כיוון מקצועי, מציאת עבודה ושינוי קריירה, ירידה במשקל, פעילות גופנית, אימון לאורח חיים בריא, התמודדות עם גירושין, פרק ב', קשיי קשב, ריכוז והתארגנות. בתחומים אלו אני מסתייעת בניסיון אישי והיכרות מעמיקה, ההופכים את האימון למשמעותי ובעל עוצמה.
מקבלת מתאמנים באזור המרכז: תל אביב, פתח תקווה, ראשון לציון, הוד השרון, רעננה, כפר סבא, סביון, קרית אונו, נווה יהוד מונוסון, גבעתיים, רמת גן, גני תקווה, גני יהודה ועוד.

יעדו של האימון האישי הוא לסייע במציאת דרכים שיביאו למיצוי היכולת האישית החבויה בתוכנו, לאחר הבנה והפנמה של הגורמים המגבילים אותנו במימוש שאיפותינו, ותוך שינוי בדפוסי החשיבה, הפרשנויות, האמונות ומערך התגובות האוטומטיות.

בעבודתי רבת השנים כמאמנת אישית הייתי שותפה לשינוי שהתחולל בחייהם של מתאמנים לאחר שזיהו את הכוחות הטמונים בהם תוך הבנת הפערים בין חלומם לבין המציאות. כמו כן סייעתי בבניית החזון ובהגדרת המטרות בדרך למימושו, מה שהביא לפריצת דרך ביכולת הביטוי והמימוש העצמי, פיתוח יחסיהם עם סביבתם הקרובה, וקידום הקריירה האישית ותרומתם לקהילה.

בזכות עבודתי בתפקידים מגוונים בתחום הפיננסי, השיווקי והפרסומי אני יכולה להציע בנוסף כלים רבים ומגוונים, שיסייעו למתאמנים להגיע לצמיחה והתייעלות, רווחיות, מקצועיות, התלהבות והגשמת חזון גם בתחום העסקי.

 

ממתינה לשמוע מכם:
טלפון נייד: 052-2622606
דוא"ל: [email protected]

אני מאמין ועקרונות מנחים לחיים
אני מאמינה כי דרך חיים שבמרכזה מונחים עקרונות לחיים מתוך הגינות, יושר אישי וכבוד אנושי, מעניקה את הביטחון הנחוץ לכל אחד מאיתנו להסתגל לשינויים ובכך משפרת את התבונה והכוח לנצל את ההזדמנויות שהשינוי פותח בפנינו.

אתגרים ומטרות
אימון אישי ממוקד המותאם לאתגרים והמטרות בפניהם עומד המתאמן מאפשר רכישת הבנה עמוקה והפנמה של עקרונות מנחים אלה המשמשים כמורי דרך המסייעים בידו לחולל שינוי בדפוסי החשיבה, הפרשנויות, ומערך התגובות האוטומטיות באירועים השונים בחייו ובכך למנף את יכולתו להגיע  למיצוי עצמי, תוך תחושה כי בכוחו להשפיע וביכולתו לממש את מלוא שאיפותיו.
העבודה עם מתאמנים מהווה עבורי אתגר ומעניקה לי הזדמנות לשתף את ניסיוני רב השנים בתומי אימון רבים ,עד שבסופה המתאמן מצליח להשיג  יכולת עמידה עצמאית באתגרים השונים העומדים בפניו.

מוזמנים לבקר באתר האינטרנט שלי – לחצו כאן למעבר לאתר

 

 

 

עוד מאמרים שעשויים לעניין אותך